MENDIME DHE OPINIONE
 
Nous sommes le 28 février 2017 et il est 02:08:19
      
 
LETERSI SujetsMessagesDernier message
LETERSIA AMERIKANE
Autorėt mė tė mėdhenj amerikanė, jeta dhe veprat e tyre, botimet e fundit. Pėrkthime tė shkurtra.
11
Le 24-06-2006 ą 00:58:22 par LEXUES
dans SYLVIA PLATH (1932-1963)
LETERSIA FRANCEZE
Letėrsia franceze nė ditėt e saj mė tė mira. Romanet mė tė bukura. Poetėt mė tė mėdhenj.
Pėrkthime dhe mendime.
11
Le 17-06-2006 ą 17:15:46 par LEXUES
dans Histori tė shkurtra
LETERSIA SHQIPTARE
Letėrsia shqiptare, ndjekja e saj nga afėr. Poetė dhe shkrimtarė tė rinj. Probleme tė botimit shqip. Lidhjet gjuhė-letėrsi.
26
Le 08-06-2006 ą 21:50:12 par Pende
dans Poezi nga Ndre MJEDA
LETERSI NGA BOTA
Kėtu mund tė sillen ndėr faqet mė tė bukura tė letėrsisė botėrore, si latinoamerikane, gjermane, ruse, angleze, italiane, etj.
25
Le 18-06-2006 ą 23:23:11 par Pende
dans Federiko Garsia LORKA
ESE TE NDRYSHME
Njė fluturim i pėrgjithshėm mbi fusha tė ndryshme tė jetės njerėzore.
00
Aucun message
 
Afficher tous les groupes
 
Identification rapide :         
 
Légende
   Nouveaux messages depuis votre derničre visite.
   Pas de nouveau message depuis votre derničre visite.
   Catégorie ą accčs restreint.
   Catégorie ą modération avant affichage.
Divers
Age du forum : 10 années 9 mois 1 jour
Nombre de membres : 2
Nombre total de messages postés : 24
Dernier membre inscrit : Pende
Dernier message posté dans : SYLVIA PLATH (1932-1963)
Calendrier
 
 
créer forum
   Hit-Parade